Footfetish - Tutaj znajdziesz ludzi o podobnych poglądach

Jak sprawić, by ktoś z fetyszem stóp był naprawdę szczęśliwy - tutaj znajdziesz porady na temat footjobów. Zarejestruj się również bezpośrednio u nas, aby wymieniać się pomysłami z ludźmi o podobnych poglądach!

Sekretna wskazówka: „Poza”

Dzięki sekretnej sztuczce możesz łatwo dowiedzieć się, czy osoba, z którą rozmawiasz ma fetysz stopy. Nazywa się to „pozą”. „Poza jest hitem większości fetyszystów stóp. Połóż się na brzuchu, zegnij kolana i unieś stopy w powietrze za sobą. Teraz masz idealną pozycję, aby pokazać twarz, podczas gdy stopy flirtują złośliwie w tle. "Pozycja” sprawi, że Twój partner będzie nieskończenie rozgrzany. Będzie niesamowicie podekscytowany (i podniecony!).

Idealny foot fetysz

Fetysze stóp obejmują szeroki zakres czynności i upodobań estetycznych. Fetysze stóp można podzielić na dwie kategorie: stopy czyste i stopy brudne. Może to pokrywać się z preferencjami dotyczącymi dużych stóp, małych stóp, wysokich łuków lub niektórych kształtów palców. Niektórzy miłośnicy stóp lubią również długie, cienkie, okrągłe lub drobne stopy. Niektórzy miłośnicy stóp wyobrażają sobie, że wielbią Twoje stopy – chcą całować, lizać, głaskać, pieścić, ssać palce u nóg lub wkładać usta do Twoich stóp. Niektórzy chcą też czuć stopy na twarzy lub innych częściach ciała. Twojemu partnerowi może się to spodobać, jeśli pieścisz jego genitalia stopami – znany również jako footjob.

 

Typowe fetysze stóp

Dowiedz się trochę o powszechnych fetyszach stóp, abyś nie był zaskoczony, gdy Twój partner powie Ci, co go interesuje. Oto przewodnik, jak sprawić, by ktoś zafascynował się stopami — zwłaszcza Twoimi.

Fetyszyzm stóp jest tak różnorodny, że nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, co kręci fetyszystów stóp. Niektórzy ludzie włączają stopy do swojego życia seksualnego, podczas gdy inni uważają stopy za seksowne, ale niekoniecznie chcą ich używać bezpośrednio do stymulacji seksualnej. Może Twój partner po prostu chce wetrzeć balsam lub olejek w Twoje bose stopy albo podziwiać Twoje stopy w rajstopach.

Najczęstsze rzeczy, które podniecają Twojego partnera, to wąchanie stóp, ssanie palców u nóg lub delikatne głaskanie i pieszczenie stóp. Wielu fetyszystów stóp lubi czuć stopy partnera na twarzy, niezależnie od tego, czy jest to delikatny masaż stóp na twarzy, czy „deptanie”, forma dominacji stóp, w której jeden partner leży na podłodze, a drugi używa stóp, aby nakładać więcej nacisku na twarz. Deptanie jest ściśle związane z innymi fetyszami, takimi jak upokorzenie, fizyczna dominacja lub inne formy BDSM.

Wielu z nas dorastało myśląc, że stopy są brudne i obrzydliwe i nie należy stawiać stóp komuś innemu np. na twarzy. To jest automatyczne odczucie wielu ludzi, ponieważ tego nas nauczono. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest po prostu porzucenie wszelkich uprzedzeń i bycie całkowicie otwartym.

Jak rozgrzać miłośników stóp

Być może Twój partner powiedział Ci już o swoim fetyszu stóp lub zauważyłeś, że szczególnie interesuje go Twoje stopy podczas seksu. Tak czy inaczej, powinieneś dać mu znać, że jesteś na to otwarty i że nie uważasz tego za dziwne.

Pokazywanie stóp może być również dobrym sposobem na subtelny flirt ze swoim partnerem, jeśli nadal boi się mówić bezpośrednio o swoim fetyszu stóp. Jeśli podejrzewasz, że Twój partner ma fetysz stóp, po prostu zwróć uwagę na stopy. Jeśli jesteście razem w miejscu publicznym, możesz pochwalić się świeżym pedicurem w ładnych klapkach lub sandałach lub ozdobić stopy biżuterią na kostkach i palcach.

Poproś partnera, aby powiedział Ci, co lubi najbardziej. Jeśli Twój partner powie Ci, że wyobraża sobie ssanie Twoich palców u nóg lub wąchanie Twoich stóp podczas seksu – lub cokolwiek im się podoba – spróbuj odpowiedzieć czymś w stylu: „Cieszę się, że mogę dowiedzieć się więcej o tym, co Cię interesuje, i jestem zainteresowana tym, jak to może wyglądać dla nas – jak myślisz, jak by to zadziałało?”. Następnie możecie przedyskutować, czego chcielibyście oboje, zanim to się stanie.

Nawet jeśli poinformujesz swojego partnera, że ​​jesteś zainteresowany eksperymentowaniem, on lub ona nadal może być trochę nieśmiała/-y, jeśli chodzi o mówienie o fetyszu stóp. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś w nowym związku lub dopiero się poznaliście. Ludzie często niechętnie dzielą się preferencjami seksualnymi, które mogą być uważane za niezwykłe lub dewiacyjne, ale w szczególności fetysze stóp są często źle rozumiane.

Właściwa pielęgnacja stóp

Niezależnie od tego jak naturalnie wyglądają Twoje stopy, generalnie dobrze jest je nawilżać i pielęgnować. Nie należy zapominać o stopach, jeśli chodzi o odpowiednią pielęgnację. Wielu miłośników stóp lubi pewne buty lub akcesoria, takie jak pończochy, pierścienie na palce lub obrączki. Jeśli są to rzeczy, których jeszcze nie posiadasz, poproś partnera, aby wybrał je dla Ciebie.

Zaproś swojego partnera na masaż stóp

Masaż stóp pomaga przezwyciężyć barierę mentalną, którą wielu ludzi ma, że ​​stopy są „brudne”. Podczas gdy Twój partner masuje Twoje stopy, utrzymuj kontakt wzrokowy i daj mu znać, że to lubisz. Masaż stóp to świetna okazja, aby wyjaśnić, co oboje chcecie dalej robić.

Zarejestruj się teraz za darmo i poznaj ludzi na Fetishpartner, którzy lubią stopy tak jak Ty!

Footjob DE Footjob AT Footjob CH Footjob FR Footjob ES Footjob IT Footjob NL Footjob FI Footjob PL Footjob PT Footjob BR Footjob NO Footjob SE Footjob DK Footjob US Footjob UK Footjob CA Footjob AU Footjob NZ